רוקט פוקט

29%-

ויברטור

מסג'ר מפנק

250
18%-
המלאי אזל
370
המלאי אזל
115
המלאי אזל
345
המלאי אזל
450
36%-
המלאי אזל
159
45%-
22%-

ויברטור

המסגרון

280
המלאי אזל

ויברטור

סקסי וייב

290
40%-
המלאי אזל
229
16%-
המלאי אזל
250
27%-
המלאי אזל
249
23%-
המלאי אזל
199
המלאי אזל
252
המלאי אזל

רוקט פוקט

רוקט פוקט הפרח

181
המלאי אזל
372
המלאי אזל

רוקט פוקט

המסג'ר השחור

289
המלאי אזל

רוקט פוקט

הדולפין הרוטט

151
המלאי אזל
201
המלאי אזל
252
המלאי אזל

ויברטור ארנב

ארנב הסקס

151
17%-

מידע נוסף על רוקט פוקט

תחשבו על זה שיש מחכשיר קטן אשר יכול להיכנס לתוך תיק קטן וללוות אתכם לכל מקום שרק תרצו ומתי שיתחשק לכם להתפרק ולחוות אורגזמה חסרת מעצורים בכל מקום שרק תרצו, תוכלו לשלוף אותו מהתיק ובאמצעות גירוי מיידי וישיר של הדגדגן תוכלו להגיע למחוזות של אורגזמה טהורה, חזקה ועמוקה וכל זאת תוכלו לבצע באמצעות רוקט פוקט שהוא מוצר חובה לכל אישה אשר מעוניינת לענג את עצמה ולהגיע לאורגזמה סוערת תוך פרק זמן של כמה דקות בודדות ולא, לא מדובר בחלום אלא מדובר במציאות הכי מתוקה שיש, מציאות שכל אישה מעוניינת בה, מציאות שבה האישה תלויה אך ורק בעצמה בהגעה לאורגזמה תוך חיבור אישי עם גופך במטרה להגיע באופן אינדיבידואלי לאורגזמה שכולה מציאות חלומית.כאשר אנו מקיימים יחסי מין, המטרה שלנו היא איך לענג את עצמנו וגם את בן או בת זוגנו לחוויה המינית. ישנם מצבים אשר רק אחד מבני הזוג מגיע לאורגזמה כאשר לרוב מדובר בגבר אשר לו קל יותר להגיע לאורגזמה מאשר לאישה אשר זקוקה לזמן ולגירוי ממושך על מנת לבנות את האורגזמה שלה. על מנת שגם האישה תוכל להגיע לפורקן מיני, ניתן ואף לשלב את רוקט פוקט ביחסי המין על מנת לתת גירוי לדגדגן גם אם תוך כדי ביצוע האקט המיני כך שבנוסף לגירוי שנוצר מהחדירה לנרתיק, יהיה גם גירוי חיצוני והתוצאה היא אורגזמה מושלמת וחזקה. בהחלט ניתן לומר כי זהו ויברטור לדגדגן אשר באמצעות טכנולוגיה מדהימה, הרוקט פוקט נותן פולסים של ויברציות אשר תורמים לעצבוב הדגדגן אשר מוביל לתחושת ריחוף עד להגעה מדהימה אל אורגזמה חזקה ומחשמלת ובהחלט אין אשה של מעוניינת בצעצוע כזה קטן ומושלם אשר משנה את חיי המין ברגע אחד קטן ומיוחד. 

חוויה זוגית מדהימה

רוקט פוקט יכול להיות גם מכשיר אישי אשר נכנס לכל תיק וניתן להשתמש בו בכל מקום בין אם נמצאים בבית, בעבודה, בזמן בילוי ובכל מקום שרק תרצו. מדובר באביזר מין קטן ושקט אשר יוצרה אורגזמה חזקה ומלאת תשוקה אינסופית. רוקט פוקט לא חייב להיות בשימוש אישי בלבד אלא ניתן בהחלט להשתמש בו כתוספת מרשימה לחיי המין הזוגיים שלכם ובעיקר על מנת לסייע לאישה להגיע לאורגזמה שהיא כל כך מקווה להגיע אליה במהלך יחסי המין. לרוב, אישה מתקשה בזמן קיום יחסי המין, להגיע לאורגזמה וכמעט תמיד קיום יחסי המין מסתיים יחד עם האורגזמה הגברית והאישה נדחקת אי שם הצידה מבלי שהיא מימשה את הרצונות המיניים שלה. בשלב הזה נכנס לתמונה השימוש ברוקט פוקט, סוג של ויברטור קטן אך בעל משמעות מאוד גדולה בחיי המשתמש והוא למעשה ההבדל בין אישה שאינה מסופקת לבין אישה מסופקת וכאשר אישה מצליחה לחוות ולהרגיש אורגזמה בזמן קיום יחסי המין, היא תהיה מאושרת יותר ומלאת אהבה ותשוקה כלפיי הצד השני ובהחלט מדובר בסיטואציה מנצחת לשני הצדדים אשר יוצאים מסופקים ביחד מהחוויה המינית. לכל הגברים אשר פוחדים שמא רוקט פוקט יתפוס את מקומם במיטה או בחיי האישה, אין לכם מה לפחד כלל ותוכלו לספק את האישה שלכם באמצעות השימוש ברוקט פוקט. לא תצטרכו לעמוד בצד ולראות את האישה שלכם משתמשת לבדה באביזר למרות שמדובר בפעולה אשר בהחלט מעלה את רף התשוקה. תוכלו כאמור להשתתף בחוויה המינית ולמרות שמדובר בסוג של ויברטור לאישה, עדיין לגבר יש תפקיד משמעותי והוא יכול להשתמש ברוקט פוקט על מנת לגרות את איבר מין האישה ובעיקר את הדגדגן בין אם תוך כדי קיום יחסי המין ובין לפני או אחרי. 

מוצר חלומי לכל אישה

מכשיר הרוקט פוקט הוא ללא ספק ויברטור רוטט אשר מייצר סינרגיה של רטט וויברציות אשר עוטפות את גוף האישה בתחושות וגירויים אינסופיים אשר מובילים בסופו של דבר למה שכל אישה מצפה וחולמת בכל יחסי מין והיא אורגזמה חלומית ועמוקה אשר מעניקה תחושה מדהימה ואינסופית לגוף ולנשמה. מבנה גוף האישה מורכב מנקודות רגישות אשר חייבות לקבל תשומת לב יתרה במהלך קיום יחסי מין, על מנת להוביל לאורגזמה חזקה. ברוב המקרים נקודות המגע הללו נזנחות ולא מקבלות ביטוי ולכן תפקידו של רוקט פוקט הוא לגעת בנקודה המרכזית שהיא הדגדגן ולגרות אותו בעוצמה גבוהה על מנת להגיע באופן מהיר ומיידי לאורגזמה איכותית ועמוקה.
שתף את עגלת הקניות שלך