מג'יק וונד

19%-
מוצר חם
349
36%-
290
35%-
550
28%-
280
+
המלאי אזל
370
22%-

ויברטור

המסגרון

280
40%-
+
המלאי אזל
229
17%-

ויברטור

המסג'ר הקטן

149

ויברטור

המסג'ר השחור

399

מידע נוסף על מג'יק וונד

אחד מאביזרי המין האהובים והידועים באיכותם ובעוצמתם אשר מאפשר לכל אחת לחוות את הריגושים העוצמתיים ביותר הוא ללא ספק מג'יק וונד אשר כשמו כן הוא, מעניק קסם לכל מי שתשתמש בו, קסם אשר ימלא את גופך בתחושות, ריגושים וחוויות מדהימות אשר יובילו לשכרון חושים ולאורגזמה לא מהעולם הזה. מג'יק וונד הינו מוצר בעל טכנולוגיה מדהימה אשר מאפשרת עוצמה חזקה ועוצמתית של ויברציות לכל אורך הויברטור, עוצמה אשר עוברת מהויברטור אל האישה באופן מהיר ויעיל ומכאן הדרך לאורגזמה היא קצרה מאוד וכל מה שצריך לעשות הוא להשתמש בויבטור והאורגזמה תגיע במהרה. מדובר למעשה בסוג של ויברטור רוטט אשר ניחן בכמה עוצמות הפעלה אשר מותאמות לכל אחת כך שיש כאלה אשר אוהבות עוצמות ויברציה גבוהות לעומת נשים אשר אוהבות מגע עדין יותר ומתאים להם עוצמות נמוכות של ויברציות ומצבי רטט. המבנה של מג'יק וונד הוא מאוד ורסטילי ומתאים לכולם, מדובר בויברטור העשוי סיליקון ומכאן גמישותו הרבה אשר מסייעת בזמן החדירה ואינה יוצרת נוחות כלשהי אשר תפריע לחווית האורגזמה.

מכשיר להעצמה אישית וזוגית

אחד הטענות כלפי מכשיר המג'יק וונד, הוא שהוא יותר אינדיבידואלי ולא מדובר על ויברטור זוגי. נכון שברירת המחדל של הויברטור הוא שימוש עצמי בחדרי חדרים אך בפועל לא קח הם פני הדברים והרבה מזה תלוי ברמת הפתיחות המחשבתית של בן הזוג. חשוב לדעת מהי מידת הפתיחות שיש לגבר כלפי שימוש בויברטורים ולאחר מכן לנסות ולהראות לו שניתן ואף רצוי להשתמש בויברטור מג'יק וונד באופן שיאפשר שיתוף פעולה פורה אשר יוביל לחוויה זוגית, מלאה בתשוקה אינסופית אשר מפוזרת לכל עבר ויוצרת גלים של אורגזמות לגבר ולאישה. כיום כאשר משתמשים בויברטורים בחדר המיטות, הסקס הופך להיות מעניין ויצירתי יותר ובעיקר מונע מיחסי המין להיות שגרתיים ומשעממים אשר פוגעים בטיב הזוגיות. ישנה כמובן אפשרות לשימוש עצמי עם מג'יק וונד כאשר האישה נכנסת למיטה ושולפת אותו מהמגירה ומתחילה ליהנות מכל מגע איתו עד לכדי איבוד שליטה והגעת אורגזמה חזקה, עמוקה ועוצמתית. מדובר בפעולה אשר יוצרת חיבור בין האישה לגוף שלה ובאמצעותו ניתן לה האפשרות לחקור את המיניות שלה ולדעת מה הכי טוב בשבילה על מנת שהיא תהיה מאושרת. אופציה נוספת כמובן לשימוש היא על ידי שימוש זוגי שבו הגבר נעזר במכשיר על מנת לסייע לאישה להגיע לאורגזמה אותה היה לו קשה להשיג עבורה בעצמו. במסגרת תפקידו של הגבר עם המכשיר מג'יק וונד הוא אחראי בעיקר על גירוי חיצוני של הדגדגן עם המכשיר שכן לאישה קל יותר לגמור באמצעות גירוי חיצוני ולא רק חדירה לנרתיק אשר כה אהובה על הגברים אך לא יעילה השגת האורגזמה לאישה. מכשיר המג'יק וונד שהוא ויברטור חשמלי אשר פועל באופן אלחוטי תוך טעינה קצרה מאוד טרם השימוש, הוא הפתרון האידיאלי ביותר להשגת אורגזמה נשית בזמן קיום יחסי מין ואין גבר שלא מעוניין לספק את האישה שלו כל פעם שהם שוכבים ומקיימים יחסי מין ולכן מג'יק וונד הוא הפתרון המושלם אשר ישדרג פלאים את חיי האהבה והמיניות שלכם ויהפוך אותם למלאי תשוקה ויצירתיות מושכת.

אורגזמה עוצמתית אשר מגיעה לכל אישה

רצונה ושאיפתה של כל אישה הוא להגיע לאורגזמה בזמן קיום יחסי המין. לא מדובר בבקשה גדולה מדי בעיקר כאשר גברים מגיעים לאורגזמה כמעט בכל אקט מיני. הדרישה של כל אישה היא לאפשר לה במסגרת יחסי המין, לגעת בכל נקודות העינוג אשר משפיעות באופן ישיר על היכולת להגיע לאורגזמה המיוחלת. רוב הנשים אינן מצליחות להגיע לאורגזמה דרך חדירה ולכן נדרשת השקעה מצד הגבר לעינוג חיצוני של הדגדגן ושאר אזורי המגע החיצוניים על מנת לסייע לאישה לממש את האורגזמה שלה ולהפוך את יחסי המין לרגע של חיבור פיזי ורוחני בין בני הזוג. לעיתים דרושה התערבות של ויברטור אשר מצד אחד יהפוך את חיי המין הזוגיים ליותר פיקנטיים ושובבים ומצד שני יסייע לעינוג האישה וזה בדיוק מה שעושה מג'יק וונד, הוא מאפשר גירוי עוצמתי גם בתוך הנרתיק וגם בדגדגן והכל באמצעות מערכת עוצמתית של ויברציות אשר מניעות את גוף האישה להגעה לאורגזמה מחשמלת ועוצמתית מעין כמוה.
שתף את עגלת הקניות שלך