ויברטור

 אתר ויברטורים
❤ עולם שלם של ויברטורים ❤

ריכזנו עבורכם את כל סוגי הויברטורים והכל במקום אחד ובקליק גדול , קטן פנינים, רוטט, צבע גוף או ורוד , מסתובב ועודכל סוג של ויברטור שאתם חולמים אליו ניתן למצוא במקום אחד 😉

29%-

ויברטור

מסג'ר מפנק

250
המלאי אזל

ויברטור

פרפר לוהט

270
31%-
המלאי אזל
380
18%-
31%-
המלאי אזל
המלאי אזל
370
52%-
המלאי אזל
580
המלאי אזל

ויברטור

הסגול המפנק

350
המלאי אזל
115
המלאי אזל
345
26%-
המלאי אזל
349
15%-
המלאי אזל
550
35%-
המלאי אזל
360
21%-
המלאי אזל
229
המלאי אזל
450
36%-
המלאי אזל
159
33%-
המלאי אזל
280
23%-
המלאי אזל
199
30%-

ויברטור

סקסי פרו

370
30%-

ויברטור

ציפור הדרור

385
45%-
22%-

ויברטור

המסגרון

280
המלאי אזל

ויברטור

סקסי וייב

290
40%-
המלאי אזל
229
20%-
המלאי אזל

ויברטור

ארנב סקס

360
המלאי אזל
16%-
המלאי אזל
250
35%-
המלאי אזל
390
26%-
המלאי אזל
480
38%-
המלאי אזל
229
27%-
המלאי אזל
249
23%-
המלאי אזל
199
32%-
המלאי אזל
299
36%-
המלאי אזל
299
9%-
המלאי אזל
45%-

ויברטור

ונוס הסגולה

249
53%-
המלאי אזל
229
46%-
המלאי אזל
15%-
המלאי אזל
299
19%-
המלאי אזל
285
18%-
המלאי אזל
450
17%-
26%-
המלאי אזל
389
13%-
המלאי אזל

ויברטור

מסגר לוהט

460

מידע נוסף על ויברטור

ויברטור הוא ללא ספק ידידה הטוב ביותר של האישה אשר בעזרתו היא שמה את כל הלחצים, המתחים והשליליות בצד ויוצאת עמו למסע מרתק של חיבור עם האני הפנימי שלה עד להגעה אל השיא המיוחל הטומן בתוכו אושר, הנאה והגעה אל שיא מטורף של אורגזמה מתמשכת שרק אישה אשר מכירה את הגוף שלה תדע איך להגיע אליו. אחד היתרונות של ויברטור הוא הטכנולוגיה והעיצוב המדויק אשר מדמה איבר מין זכרי ומעניק את הערך המוסף לחוויה עד כך שהוא מספק את התחושה כאילו את ממש חווה יחסי מין עם גבר. ישנו ויברטור חשמלי אשר מסוגל לספק אופציה נוספת שמעניקה ויברציות, רטט ותזוזה של הויברטור בזמן השימוש בו, דבר אשר מגביר את ההנאה ממנו וכמובן את עוצמת האורגזמה.מעניין לראות את הדרך העצומה שעשה הויברטור במהלך ההיסטוריה שלנו הרי עד לפני כעשור, אנשים היו נבוכים רק מלהגיד את המילה ויברטור שלא לדבר על להגיד שהם מחזיקים אחד במגירה ליד המיטה. הפחד הגדול היה מה יחשבו עליי, מה יגידו עליי ואיך אני מצטייר בעיני כולם. עם השנים ניתן לראות כיצד המודעות לסקס ובעיקר לאביזרי מין עלתה והדבר הפך לנושא שגרתי ופריט עכשווי בכל בית ולא מדובר בעוף זר אלא במשהו נורמטיבי לחלוטין עד כדי כך שהוא נחשב גם כאביזרי טיפולי לחרדות מקיום יחסי מין ועוזר להתגבר עליהם בדרך ליצירת קשרים חברתיים ומערכות יחסים מושלמות. נשים רבות מתהדרות כיום במגירה מושלמת ומלאה באביזרי מין לכל מטרה ואין בושה מלהחזיק מגירה שכזו אלא כיום זו זכות גדולה להתהדר בכזו מגירה אשר תורמת היטב להנאה שלהן בין אם לבדן או בין אם באופן זוגי שכן מגוון הפעולות היצירתיות שניתן לעשות באמצעות אביזרי מין הוא אינסופי ומרגש. ויברטור הוא אביזר יוצא דופן מהבחינה שאין גבול לכמות העיצובים והתכונות שיש לויברטור. הוא מגיע בכל הגדלים האפשריים, בכל הצורות, מרקמים, צבעים ועוד מגוון תכונות שיש רק לו ומתוקף כך הוא פשוט מתאים לכולם גם לנשים וגם לגברים שכן ישנם ויברטורים אשר מתאימים גם לגברים ותורמים להנאה שלהם במהלך האוננות ובעיקר מדובר על ויברטור רוטט אשר מולבש על איבר המין הגברי ובאמצעות פעולת רטט וגירויים נוספים, מאפשרים לגבר לצאת אל מסע של תחושות והנאה סוחפת ומדהימה. 

כיצד לבחור את הויברטור המושלם

ראשית צאו מנקודת הנחה שכל ויברטור הוא מושלם עבור מישהו אחר בעולם הזה כי שויברטור מושלם הוא דבר מאוד סובייקטיבי שכן כל אחד מתחבר אל ויברטור מסוג אחר, כל אישה תרגיש בנוח עם סוג מסוים של ויברטור בהתאם לגודל, עוצמות, מרקם ועוד פרמטרים נוספים שכל אישה תתחבר אליהם יותר שהרי מדובר בגוף הפרטי שלהן והן יודעות מה טוב להן. יחד עם זאת ישנם כמה דגשים אשר צריכים להנחות אתכם בטרם תרכשו לעצמכם ויברטור מסוים. דבר ראשון ומאוד חשוב, הוא האם מדובר בויברטור הראשון שאתם רוכשים או שאתם כבר מנוסים. אם מדובר בסוג של ויברטור למתחילות העדיפות היא לא להשקיע סכומים גבוהים מידי ברכישת הויברטור המיוחל שכן אתן עדיין לא יודעות מהי ההרגשה, מה טוב לכם וחבל להוציא סכום גבוה על משהו שלא תאהבו ולא תשתמשו בו כלל. עדיף תחילה לעשות כמה ניסיונות, להזמין כמה ויברטורים בעלויות נמוכות ורק לאחר שתאהבו דגם אחד על כל המאפיינים שלו, תוכלו להתפרע ולהזמין את הדגם הטוב ביותר עם אותם מאפיינים שגורמים לכן להגיע לשיא. כמו כן, במידה ולא מדובר בויברטור הראשון שלכן, תוכלו כבר לדעת מראש מה הכי טוב בשבילכן ואף להתחדש ולהשתדרג בדגם משוכלל יותר מאותה סדרת ויברטורים שאתן אוהבות ולהיות בטוחות שתאהבו אותם. דבר שני שחשוב לדעת בטרם רוכשים ויברטור, הוא ממה הוא עשוי כלומר, ישנם ויברטורים אשר עשויים מחומרים פשוטים כגון פלסטיק קשיח אשר עלולים לגרום לכאבים ולגירוי מופחת ובעיקר מדובר בויברטורים פחות איכותיים. ההמלצה היא לבחור ויברטור אשר עשוי מחומרים מובחרים כמו סילקון רך ונעים אשר לא יגרום לכאבים או לגירויים אשר יפגעו בהנאה ממנו. דבר נוסף הוא גודל הויברטור. יש לבחור את הגודל הרצוי גם באורך וגם בעובי בכדי למנוע כאב מיוצר שכן המטרה היא ליהנות עם הויברטור ולא להגיע למצב של כאב וקושי. כמו כן, ישנם ויברטורים חשמליים ויש להכיר אותם, את עוצמת הרטט שמגיעה איתם ואת כל קשת הפונקציות שמלווה אותם והאם היא מתאימה לכם. רק כאשר נכיר את הויברטור ואת כל המאפיינים שלו, יהיה אפשר לרכוש את הויברטור המושלם עבורכם.
שתף את עגלת הקניות שלך