ויברטור קטן

13%-
520
32%-
169
מוצר חם
28%-
180
11%-
179
36%-
290
4%-
239
19%-
40%-
+
המלאי אזל
229
16%-
250
17%-

ויברטור

המסג'ר הקטן

149
11%-
249

מידע נוסף על ויברטור קטן

ענף אביזרי המין הוא אחד הגדולים והמעניינים בעולם וכולל בתוכו מגוון של של ויברטורים ואביזרים שונים במגוון גדלים, צורות, מאפיינים ושימושים לכל אחד ואחת מאיתנו בהתאם להעדפות המיניות שלנו. ישנם כאלה שמעדיפים ויברטור קטן בעוד שיש כאלה אשר מעדיפים בגדלים אחרים או בכלל אם מדובר בגברים אז רובם יעדיפו אביזרי מין אשר מותאמים אליהם וניתנים להלבשה על איבר המין ויוצרים גירויים ממושכים אשר מעלים את סף הגירוי ותורמים לתחושה של אובדן חושים עד להגעה לאורגזמה איתנה ועוצמתית אשר אמנם יכולה להתרחש ללא עזרת אביזר המין, אך בוודאי לא בכזאת עוצמת גירוי לאורך זמן. ויברטור קטן מיועד לנשים ואף לגברים אשר מעדיפים ונמשכים לאיבר מין קטן אשר מעניק להם תחושה יותר נינוחה ופחות מלחיצה ויותר קל להם להתמודד עם גודל כזה של איבר מין שכן כל גודל אחר מעניק להם תחושה של כאב מקומי ואי נוחות ולא זאתי מטרת השימוש בסוג זה של ויברטור. ישנן נשים אשר מבנה האגן שלהן אינו מאפשר חדירה של איבר מין גדול אשר ייתקל בקשיים מבניים של עצמות האגן ויוביל לכאבים בזמן החדירה ולכן חברות אביזרי המין, פונות לכלל הציבור ומציעות פתרונות לכולם על מנת שכולם יוכלו ליהנות מחווית יחסי המין ולהגיע לאורגזמה מושלמת וייחודית רק להם וזאת הסיבה שיצרו ויברטור קטן ובשאר גדלים וסוגים אשר יתאימו לכל דורש או דורשת ויאפשרו להם את החוויה המדהימה של גירויים אינסופיים ואורגזמה חזקה ועוצמתית. ויברטור קטן למעשה מגיע במגוון סוגים וצורות מעניינות אשר לכל אחד מהם יתרונות ייחודיים משלו אשר מספקים צרכים שונים ברמה הגבוהה ביותר. למשל הוא יכול להגיע בצורה של ויברטור רוטט שהוא מאוד עוצמתי ומכיל רמות שונות של רטט וויברציות אשר פועלים לכל אורך השימוש בו וניתן כמובן לכוון את עוצמת הרטט בהתאם להעדפות שלכם ובכך ליהנות מחווית השימוש בויברטור ברמה הגבוהה ביותר ולהפיק ממנו את המירב ולהגיע לאורגזמה מחשמלת. כמו כן, ויברטור קטן יכול להגיע גם במצב סטטי ללא ויברציות או מנוע פנימי וכך לכם תהיה שליטה מלאה על גובה החיכוך ועוצמת הגירוי שאתם מעדיפים. ישנם כאלה אשר מעדיפים את האופציה של הרטט שלפי דעתם מעניקה תוספת מושלמת לחווית השימוש בויברטור וישנם אנשים שמעדיפים מוצר שקט ורגוע ואת השליטה בעוצמה בידיים שלהם וגם זה בסדר גמור והכל בהתאם לרצונות שלכם כלומר, יש פתרונות לכל הרצונות של כולם.

קטן, קומפקטי ונייד

אחד היתרונות של ויברטור קטן הוא בכך שהוא ניתן לנשיאה לכל מקום. ניתן לקחת אותו איתנו לחופשות, לבילויים ואפילו לעבודה אם משעמם לנו באמצע יום העבודה ובא לנו לפרוק קצת לחץ מצטבר וכל זאת מבלי שאף אחד ידע או ישים לב. כמו כן, אם אתם בבית, ניתן לאחסן את הויברטור בכל מקום, הוא לא תופס מקום כלל ומאוד קומפקטי ופונקציונאלי. ויברטור קטן הוא בהחלט מסוג הויברטורים היותר מבוקשים, הוא קל לשימוש ופחות מסורבל מויברטורים יותר גדולים וענקיים ממנו. בהחלט מדובר בסוג של ויברטור למתחילות שכן הוא פחות מאיים בגודלו, קל יותר לחדירה ומדובר בהחלט בויברטור מאוד נוח להתרשמות ראשונית מאביזרי מין ומאפשר דריסת רגל נעימה ונינוחה בעולם אביזרי המין. השימוש בו לרוב יהיה ללא כאבים ואי נוחות ותמיד יהיה אפשר להשתמש בחומרי סיכה על מנת לאפשר חדירה נעימה ונוחה יותר אל פתח הנרתיק ללא כל קושי או בעיה כלשהי. המטרה היחידה והעיקרית היא להנות משימוש באביזרי מין ובשום פנים ואופן לא לחוות כל סוג של כאב או אי נוחות אשר תשפיע לרעה על חווית השימוש ויותר מזה, תמנע מאיתנו להגיע לאורגזמה. 

חוויה אישית וזוגית

ויברטור קטן פונה גם לקהל הזוגי וגם ליחידים. ניתן להשתמש בו באופן פרטני אחד על אחד בכל מקום שרק תרצו ובכל עת שתחפצו בה וניתן להשתמש בויברטור קטן באופן זוגי כאשר במידה ומדובר בויברטור רוטט, ניתן בזמן החדירה של הגבר, להשתמש בויברטור לגירוי הדגדגן וליהנות מגירוי כפול אשר יוביל לאורגזמה מטריפה. בנוסף ניתן לתת לגבר את האפשרות לפנק את האישה באמצעות הויברטור ולענג אותה באמצעותו בהתאם להכוונות ולדרישות שלה אשר יובילו אותה לאורגזמה מדהימה. כפי שניתן לראות השימוש בויברטור הוא מאוד רחב והכל עניין של יצירתיות ופתיחות מינית והשמיים הם הגבול מבחינת כל האופציות למימוש מיני.
שתף את עגלת הקניות שלך