ויברטור פרפר

45%-

ויברטור

ונוס הסגולה

249
18%-
+
המלאי אזל
477

מידע נוסף על ויברטור פרפר

יש ויברטור אשר בזמן השימוש בו, יעיף אתכם אל עולם מלא אורגזמות טהורות ועמוקות, מדובר בויברטור אשר מעניק תחושת ריחוף לכל אורך השימוש בו ותרגישו כאילו את עפים באויר מלא גירויים אינסופיים ואין ספק שמדובר על ויברטור פרפר אשר כשמו כן הוא, מדובר בויברטור בעל מראה של פרפר אשר מעניק גירוי מושלם גם באופן חיצוני לדגדגן וגם בתוך הנרתיק כך שהחוויה המינית הופכת למושלמת ומלאת גירויים אשר ממשיכים לזרום אליכם בקצב מסחרר ולהרטיט כל חלק וחלק מגופכם וללא ספק ויברטור פרפר הוא המוצר המושלם עבורכם אשר אינו דורש כלל מאמץ או ניסיון רב בכל הנוגע לאביזרי מין אלא מספיק להחדיר אותו לפתח הנרתיק או לגרות באמצעותו את הדגדגן ותוך כמה שניות תתחילו להרגיש את הפלא המופלא גורם לגוף שלכם להיכנס למצב של שכרון חושים מתקדם עד להגעה לאורגזמה מחשמלת וחזקה כפי שחלמתם עליה תמיד.

עיצוב נועז וטכנולוגיה מתקדמת

כאשר מסתכלים לראשונה על ויברטור פרפר, מיד מבינים מדוע הוא קרוי כך. ניתן להבחין בדמות פרפר על גבי הויברטור אשר מספק גירוי לדגדגן באופן מושלם אשר משלב רטט וויברציות בעוצמות משתנות אשר ניתנות לשליטה לכל אורך תהליך השימוש בויברטור. זהו למעשה ויברטור רוטט אשר יש בתוכו כמה רמות של רטט בהתאם להעדפות האישיות שלכם. ישנן נשים אשר יעדיפו רטט בעוצמה גבוהה ולהרגיש את הגירויים בצורה אבסולוטית וחזקה וישנן נשים אשר יעדיפו עוצמת רטט נמוכה ויותר קלילה אשר תאפשר להם כניסה חלקה ואיטית אל תוך האורגזמה המושלמת אשר מחכה להם בסוף התהליך. ניתן להתייחס לויברטור הפרפר כאל מאלצי אורגזמה אשר באמצעות הפרפר הרוטט, הויברטור מעשה מאלץ אותך להגיע לאורגזמה עוצמתית ולא משאיר לך ברירה שכן הגירוי הוא מאוד עמוק ומושלם גם בתוך הנרתיק וגם על גבי הדגדגן עצמו ואין חוויה מינית אשר מעניקה מענה כה היקפי ורחב לאזורי גירוי מרכזיים אשר להם קשר ישיר לעוצמת האורגזמה שנחווה.ויברטור פרפר מספק עיצוב מושלם אשר מאפשר להשתמש בו באופן פרטני ומושלם ללא עזרה ותמיכה מגורם אחד ויותר חשוב, ללא כל מאמץ והסתבכות שכן צותר הפרפר מאוד קומפקטית ומתיישבת בצורה מושלמת על גבי הדגדגן בזמן שהחלק השני של הויברטור נמצא בתוך הנרתיק והשילוב ביניהם הוא האופטימלי ביותר למימוש האורגזמה החלומית ביותר שאי פעם שאפתם אליה. כל שתצטרכו לעשות הוא להפעיל את הויברטור, לכוון את עוצמת הרטט בהתאם להעדפות שלכם ולהתחיל למקם אותו בגופכם ולאט לאט להתחיל להרגיש את הויברציות עוברות בגופכם מכף רגל ועד ראש תוך עליה בדופק מהנאה מוגברת ולבסוף תחוו פרץ של אורגזמה עמוקה ומטריפה אשר לא תעזוב את גופכם כל כך מהר ואם תמשיכו בפעילות המינית, תוכלו לחוות שרשרת של אורגזמות אינסופיות אשר ישנו את חייכם המיניים מקצה לקצה.

פונה לכל הקהלים באופן שווה

נהוג לחשוב כי ויברטור פרפר נועד לשימוש עצמי, אחד על אחד רק את והויברטור אך נתון זה עבר מן העולם אשר התקדם מבחינת ההבנה הבסיסית שניתן ואף רצוי לשלב אביזרי מין בתוך מערכת היחסים הזוגית אשר הופכת אותם ליותר נועזים וממלא את מצברי התשוקה הזוגית אשר מתרוקנים עם השנים וזקוקים לדברים חדשים אשר יטעינו אותם מחדש וידחפו את הקשר הזוגי בחזרה למקומו הראוי. כיום ניתן לראות כיצד ישנו ויברטור זוגי אשר נועד לסייע לשני בני הזוג להגיע לאורגזמה באופן מושלם וללא כל בעיות. ויברטור פרפר אמנם נועד לנשים אך לא ספק גם בן הזוג יכול להשתתף בחגיגה ולגרות את האישה באמצעות הויברטור ולמעשה לקחת את תפקיד האישה בתפעול הויברטור ולהתחיל לעסות עבורה באמצעות הויברטור את האזורים הדורשים גירוי ותוך כדי לראות כיצד האישה נכנסת לתהליך השגת האורגזמה וליהנות מכל רגע שאתה זה אשר מוביל אותה לנקודת השיא, אתה אשר מנווט את האישה שלך למקום בו היא תשיג את האורגזמה המיוחלת. ישנם גברים אשר נרתעים משימוש באביזרי מין ורואים בזה פגיעה אנושה באגו אך עם קצת פתיחות מינית והבנה בסיסית לגבי האפשרויות שויברטורים מעניקים לנו, חיי המין שלכם יהפכו להיות מגוונים יותר, פיקנטיים, צבעוניים והכי חשוב נטולי כל שגרה שוחקת ומשעממת.
שתף את עגלת הקניות שלך