ויברטור נטען

9%-
299
9%-
מומלץ
30%-

ויברטור

סקסי פרו

370
9%-
380
22%-
280
270
29%-

ויברטור

מסג'ר מפנק

250
23%-
850
19%-
מוצר חם
14%-
389
מוצר חם
19%-
519
28%-
180
36%-
290
12%-

ויברטור

הסגול המפנק

219
31%-
35%-
550
+
המלאי אזל
14%-
250
549
35%-
+
המלאי אזל
360
20%-
+
המלאי אזל
+
המלאי אזל
370
329
28%-
380
+
המלאי אזל
16%-
380
+
המלאי אזל

ויברטור

סקסי וייב

290
12%-

ויברטור

ארנב סקס

529
40%-
+
המלאי אזל
229
35%-
+
המלאי אזל
390
26%-
+
המלאי אזל
480
16%-
250
36%-
+
המלאי אזל
299
+
המלאי אזל
345

ויברטור

המסג'ר השחור

399
46%-
+
המלאי אזל
26%-
+
המלאי אזל
389
+
המלאי אזל

מידע נוסף על ויברטור נטען

מעוניינים בויברטור אשר גם יספק עבורכם הנאה גדולה תוך כדי השימוש איתו, גם יהיה לו אופציה להפיק ויברציות וסוגי רטט משתנים וגם לא מצריך הפעלת סוללת לאחר מספר שימושים? כל מה שאתם צריכים הוא ויברטור נטען אשר מכיל בטריה פנימית מסוג ליתיום אשר עמידה במשך שעות רבות של שימוש מאסיבי ללא הפסקה ואף פעם לא יאכזב אתכם ולא תיגמר לו הבטריה מבלי שהתריע על כך מראש וגם אם נגמרת הבטריה, כל שתצטרכו הוא לחבר אותו לחשמל ותוך פרק זמן קצר של הטענה, הוא כשיר שוב לספק לכם הנאה ולהוביל אתכם לאורגזמה שאתם כל כך אוהבות. ישנם סוגים של ויברטורים אשר חלקם לא חשמליים וחלקם חשמליים ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות והשאלה היא מה מתאים לכם. כאשר משתמשים בויברטור ידני שהוא לא תלוי בבטריה, היתרון הוא שניתן להשתמש בו כמה זמן שנרצה מבלי צורך להטעין אותו או להחליף בטריות אך החיסרון הוא שמדובר בויברטור סטטי ולא קיימות בו פונקציות של רטט, ויברציות או תנודות מסוימות כפי שניתן לראות למשל אצל ויברטור לדגדגן אשר מופעל באופן חשמלי ומספק ויברציות נעימות לדגדגן אשר גורמות לגירוי עמוק ומושלם שמוביל בסופו של דבר לאורגזמה חזקה ועוצמתית שזה חלומה של כל אישה למעשה. מצד שני החיסרון בויברטור חשמלי הוא התלות במקור חשמל או בבטריות אשר צריכים להיות בהישג יד על מנת לאפשר במידת הצורך החלפה של סוללות או את טעינת ויברטור נטען.

ויברטור נטען בשירות שני המינים

אם בעבר התמונה הראשונה אשר הייתה עולה לנו כאשר היינו שומעים את המילה ויברטור הייתה של אישה או איבר מין נשי, כיום ויברטורים הפכו לפריט זוגי לכל דבר ונמצאים גם בשימוש אישי אצל גברים כפי שהם נמצאים אצל נשים כך שניתן לראות כיצד המונופול שהיה לנשים על תחום הויברטורים למעשה נפתח לשני המינים ובהחלט מדובר בבשורה מעולה לציבור הרחב. ניתן לראות כיצד גברים משתמשים באופן פעיל בעינוג האישה בזמן קיום יחסי המין באמצעות ויברטור תוך כדי קיום יחסי מין, דבר אשר הופך אותם סוערים ומעניינים הרבה יותר. יחסי מין עם השנים הופכים לשגרתיים ובנאליים ומחייבים הפעלה של יצירתיות על מנת לרענן אותם ולמנוע שעמום וחוסר חשק. אחד המוצרים היעילים על מנת להכניס את הפלפל והתשוקה הנדרשת על מנת להדליק מחדש את חדר השינה בזמן קיום יחסי המין, הוא ויברטור נטען אשר יכול להתאים גם לזוג כך שגם האישה חווה הנאה גדולה מהפעולה של הויברטור, גם גבר מרגיש את אותן ויברציות על איבר מין, דבר אשר מגביר את התחושה באותו האזור וכתוצאה מכך גם האורגזמה הופכת ליותר עוצמתית כאשר שני הצדדים חווים אותה במשותף ואין דבר אשר יוצר חיבור עמוק ומושלם יותר מאשר זה. 

מגוון גדלים לכל מטרה

ישנו פתגם ידוע בכל הקשור לחשיבות גודל איבר המין הגברי באיכות הסקס והוא אומר שהגודל אינו קובע את איכות יחסי המין. בניגוד לעולם האמיתי בה אין לנו יכולת לקבוע את גודל איבר המין, כאשר מדובר על ויברטור נטען או ידני או כל סוג אחר, כאן יש לכם את האפשרות לקבוע את הגודל של הויברטור, את צורתו, צבעו ומרקמו כך שיתאים אליכם באופן אינדיבידואלי. ישנם נשים אשר לא ייהנו במהלך קיום יחסי המין מאיבר מין קטן ולכן לנשים אלו מומלץ לרכוש  ויברטור גדול או אפילו אחד ענקי על מנת לספק את מנגנון הריגוש האישי שלהם וכנ"ל גם לגבי נשים אשר יחוו כאב מאיבר מין גברי גדול אשר יספק עבורם אי נעימות וחווית סקס שלילית ויהיו חייבות להשתמש בויברטור בגודל קטן יותר על מנת להגיע לסיפוק ולאורגזמה עוצמתית כי שמצופה משימוש בויברטור כאביזר מין שמוביל לאורגזמה. כיום בתעשיית אביזרי המין העולמית ישנם מגוון רחב מאוד אביזרי מין אשר מתאימים לכל אחד ואחת מכם תוך התחשבות במבנה איבר המין הנשי על מנת ליצור את הויברטור המושלם שיתאים במיוחד לנשים. הדבר האחרון שאתן צריכות לחוש בזמן שימוש בויברטור הוא כאב ואי נוחות שכן כל החוויה המינית בזמן שימוש בויברטור צריכה להיות נינוחה, מפנקת, מענגת ומובילה לשיא וכל תחושהב אחרת מאלו שציינו פה, מחייבת חשיבה מחדש והחלפת דגם וסוג הויברטור והתאמתו למבנה ולצרכים האישיים שלכן. בכל הנוגע לסוג הויברטור, מומלף להימנע מויברטורים מסוג פלסטיק אשר מכאיבים בעת החדירה ואינם מעניקים תחושה טבעית אלא ההיפך הגמור מכך. חשוב לרכוש ויברטור נטען מסוג סיליקון אשר ניחן במרקם רך, גמיש ואשר מתאים את עצמו לפתח הנרתיק ואינו נוקשה מידי.
שתף את עגלת הקניות שלך