ויברטור מומלץ

9%-
299
9%-
מומלץ
13%-
520
23%-
850
19%-
150
מוצר חם
מוצר חם
29%-
250
28%-
180
36%-
290
20%-
280
+
המלאי אזל
20%-
199
14%-
250
260
21%-
+
המלאי אזל
229
4%-
239
22%-

ויברטור

המסגרון

280
329

ויברטור

הרוקי שלי

139
16%-
380
13%-
349
26%-
+
המלאי אזל
480
16%-
250

מידע נוסף על ויברטור מומלץ

לכל אחד ואחת יש את הויברטור שהם מרגישים איתו הכי בנוח, זה שמוציא מהם את כל הריגוש וההנאה והופך את החוויה המינית בזמן השימוש בו למושלמת ומלאה בתחושות אינסופיות של הנאה, תשוקה ומביאה אתכם עד קצה גבול הסיפוק בדרך לאורגזמה שהיא לא פחות ממושלמת ועוצמתית. כל ויברטור מומלץ להתאים אותו אליכם על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המיטב כלומר, אם אתם מעדיפים רגע אינטימי ושקט עם הויברטור ולא פרוע מידי ואיבוד שליטה רגעית, העדיפות היא ויברטור רגיל אשר אינו חשמלי ולא מופעל באמצעות סוללות וכך תהיה לכם שליטה מלאה על הפעולה של הויברטור ולא תחושו כל רטט, שינויי עוצמות או תזוזות של הויברטור בתוך איבר המין. ישנם אנשים אשר אוהבים את השליטה בידיים שלהם ובטח כאשר מדובר בכל הקשור למיניות ולהם הכי יתאים הויברטור השקט והסטטי אך יש אנשים אשר מעוניינים למתוח את קצה גבול הדמיון ולהפליג אל תוך עולם פרוע, עולם חסר גבולות והתנסויות חדשות אשר יוציאו אותם מהשבלונה המינית בהם הם חיים ולאנשים כאלה יתאים ויברטור חשמלי אשר יקח מכם את השליטה ויוביל אתכם לתוך עולם מלא ויברציות, רטט, שינויי עוצמה, גירוי אינסופי של כל אזור איבר המין וכמובן עולם מלא שרשראות של אורגזמות אשר יגיעו אחת אחרי השניה ללא הפסקה עד מתי שאתם תחליטו להפסיק. כמעט ולא ניתן להגדיר מהו ויברטור מומלץ שכן לכל אחד יש את הויברטור המומלץ שלו, זה שגורם לו להרגיש הכי טוב בעולם וזה שיודע בדיוק על איזו נקודה ללחוץ כדי להוציא מכם את האורגזמה האולטימטיבית, זאת שכל אחד חולם לפגוש ולחוש אותה.

כיצד לרכוש את הויברטור המושלם עבורכם

כאשר אתם מעוניינים לרכוש לראשונה את הויברטור שיסב עבורכם הנאה גדולה ועוצמתית, חשוב מאוד להתאים אותו אליכם, לאישיות שלכם ולמטרות שלכם ממנו. יש ויברטור מומלץ לאלה אשר זאת החוויה הראשונה שלהם עם אביזרי מין ומעוניינים שהחוויה תעבור בצורה הכי נוחה, עדינה ורגישה. כאשר פוגשים לראשונה אביזרי מין, זה תמיד יראה טיפה מאיים, אגרסיבי ומעין עולם אפל אך מדובר בסטיגמות ומעין סטייה חברתית שכן כיום שימוש בויברטורים הפך לנורמה חברתית ותהיו בטוחים שהרבה אנשים שאתם מכירים בין אם זה משפחה, חברים קרובים, חברים בעבודה ואפילו שכנים, משתמשים באביזרי מין על מנת להעשיר את חיי המין שלהם ואין זאת בושה. על מנת להתחיל להשתמש בויברטורים, העדיפות היא לרכוש ויברטור קטן אותו תוכלו לקבל בגרסה הרגילה או החשמלית אשר תהיה קצת מתקדמת יותר עבורכם. ככל שהויברטור יהיה קטן יותר כך תוכלו לחוש יותר בטוחים בהתחלה להכניס אותו לפתח הנרתיק או לפי הטבעת והכל בהתאם למטרת השימוש בו ולהעדפות המיניות שלכם. ויברטור קטן יקנה לכם תחושה של ביטחון, לא מדובר באביזר מין אגרסיבי אלא באחד יותר עדין שיהווה כרטיס כניסה חלק לתוך עולם אביזרי המין אשר משופע במגוון רחב מאוד אביזרי מין ולאחר שתתרגלו לויברטור הקטן, תוכלו להתקדם לויברטורים ואביזרי מין מתקדמים יותר עם שלל אופציות הפעלה והשמיים הם הגבול בנוגע למגוון הרחב שקיים. אחד הדברים היותר חשובים כאשר מעוניינים לרכוש ויברטור מומלץ חשוב מאוד שיהיה כפי שאמרנו קטן בשימוש הראשוני אך דבר נוסף שחשוב הוא שיהיה עשוי מסיליקון גמיש ולא מפלסטיק אשר התחושה שלו בגוף היא פחות נעימה ויוצר חיכוכים ועלול להוביל לכאבים מיותרים. כאשר משתמשים בויברטור מסיליקון, התחושה היא יותר נעימה, תחושה של רכות והחוויה המינית עולה בכמה רמות והופכת למושלמת ומדהימה הרבה יותר.

חוויה שתורמת לחיזוק הזוגיות

בשונה ממה שחושבים, ויברטורים הם לא רק לנשים. אמנם הצורה שלהם של איבר מין גברי, מתאים יותר לקהל הנשי, אך ישנו מגוון רחב של אביזרי מין לזוגות ולגברים וכל אחד יכול למצוא את הויברטור שמתאים לו וזה שיוצא ממנו את האורגזמה הטובה ביותר. ישנם זוגות רבים אשר החליטו להכניס איתם למיטה גם ויברטורים במטרה לגוון את יחסי המין, להפוך אותם ליצירתיים יותר ולהכניס דם חדש ביחסים הזוגיים שעם השנים עוברים תהליך של שגרה שוחקת. רבים מן הזוגות לא משקיעים מידי ביחסי המין ומתבססים על תנוחה אחת ויחידה ולא מעזים לפנות לערוצים אחרים ולתבל מעט את יחסי המין. באמצעות של בויברטור, ניתן להעצים את יחסי המין, להפוך אותם מלאי תשוקה, נועזים ולתרום לכך ששני בני הזוג יחוו אורגזמות במהלך יחסי המין ומדובר בניצחון אחד גדול באמצעות מוצר אחד קטן.
שתף את עגלת הקניות שלך