ויברטור לדגדגן

9%-
299
13%-
520
19%-
150
מוצר חם
32%-
169
מוצר חם
28%-
180
349
36%-
290
45%-

ויברטור זוגי

פרטנר פלוס satisfyer

269
21%-
+
המלאי אזל
229
20%-
+
המלאי אזל
28%-
280
22%-

ויברטור

המסגרון

280

ויברטור

הרוקי שלי

139
40%-
+
המלאי אזל
229
26%-
+
המלאי אזל
480
16%-
250
17%-

ויברטור

המסג'ר הקטן

149
11%-
249

ויברטור

המסג'ר השחור

399

מידע נוסף על ויברטור לדגדגן

ישנם ויברטורים אשר תפקידם לסייע בגירוי פנימי של הנרתיק והם מיוצרים במגוון גדלים וצורות והכל בהתאם לדרישה ולנוחות של כל אישה. בנוסף, ישנם אביזרי מין אשר מיועדים לספק גירוי מושלם ועמוק לדגדגן ובכך לסייע לאישה להגיע לאורגזמה המיוחלת בזמן קיום יחסי מין. ויברטור לדגדגן הוא אחד מהויברטורים היותר פופולאריים שכל אישה אוהבת להחזיק במגירה ליד המיטה ולהשתמש בו בעת הצורך בין אם בזמן קיום יחסי המין ובין אם בזמנה הפרטי רק היא והויברטור בדרך אל מסע שכולו גירוי ובסופו הגעה אל אורגזמה מושלמת ועמוקה. רבים תופסים את קיום יחסי המין כאקט מיני אשר מורכב מחדירה בלבד תוך ציפייה שבסיומו גם הגבר וגם האישה ייהנו מאורגזמה אך לא כך הם פני הדברים שכן אחוז גבוה מהנשים בעולם אינן מגיעות לאורגזמה בזמן חדירה אלא באמצעות גירוי חיצוני של הדגדגן ומכאן החשיבות של ויברטור לדגדגן בכל הקשור ליכולת של אישה לקבל את הגירוי המושלם בשבילה אשר יסייע לה להגיע לפורקן מיני מושלם וקסום.ויברטור לדגדגן מגיע במגוון רחב מאוד של גדלים ועיצובים שונים אשר מכוונים לשימוש עצמי אך גם לשימוש זוגי. מדובר בסוג של ויברטור נטען או כזה המופעל באמצעות בטריות כאשר באמצעות עוצמות ויברציות שונות, הוא מעניק את הגירוי המושלם לדגדגן עד להגעה לאורגזמה. לרוב ויברטור לדגדגן יהיה בגודל קטן וקומפקטי אשר יכול להיכנס לכל מגירה, תיק או אפילו ארנק וניתן להשתמש בו בכל עת וצורך, רק להוציא אותו, להדליקו להצמיד לאזור הרצוי אשר כאן מדובר בדגדגן וליהנות מגירוי וויברציות מדהימות שלא משאירות שום מקום לדימיון. במהלך השימוש בויברטור דגדגן, האישה נכנסת אל תוך עולם של גירויים אינסופיים שהיא לא חוותה מעולם והיא לא תחווה במסגרת קיום יחסי מין אשר מבוססים על חדירה בלבד. השילוב המוצלח ביותר הוא יחסי מין אשר מבוססים על גירוי פנימי וגירוי חיצוני וכך האנשים יחוו את שתי עולמות הגירויים וייהנו מיחסי מין קסומים ומדהימים אשר יובילו להגעה לאורגזמה מחשמלת וחזקה. 

אין צורך בחדירה כדי להגיע לאורגזמה

אישה אינה חייבת גירוי פנימי בכדי להגיע לאורגזמה שכן האורגזמה מגיעה לרוב מגירוי של הדגדגן. ויברטור לדגדגן מאשר מנשים אשר נרתעות מחדירה בזמן קיום יחסי המין או כאלה אשר סובלות מכאבי בזמן יחסי המין, להגיע לאורגזמה למרות כל הבעיות והקשיים. מדובר בבשורה של ממש אשר מאפשרת לכל אישה בעולם ליהנות באופן מלא ממגע מיני ללא חשש וללא כאבים. ישנם נשים אשר חוששות מחדירה ולכן אינן מקיימות יחסי מין כלל וחשות תסכול ממושך מעצם העובדה שאינן יכולות ליהנות מיחסי מין כפי שכל אישה אמורה להרגיש כך ללא יוצא מן הכלל וזאת הסיבה לכך שהומצא ויברטור לאישה אשר מעניק לאישה את האפשרויות על מנת שהיא תגשים את עצמה באופן מיני ותחווה את הגירויים וההנאה המושלמת אשר מגיע לה לחוות ולא רק לתת. ויברטור לדגדגן משנה את כל כללי המשחק ומגיע בכדי לספק לאישה את האורגזמה המושלמת באמצעות גירוי עוצמתי ויעיל של הדגדגן, אותו גירוי אשר כה נחוץ על מנת להגיע לאורגזמה המושלמת. הצורה הייחודית של ויברטור לדגדגן מאשרת שימוש קל ונוח באופן עצמאי ללא כל מאמץ או מורכבות בהפעלה וכל מה שצריך לעשות הוא לשכב ולהתרווח ולתת לויברטור לעשות את העבודה וליהנות מכל שניה של גירוי מסעיר ומשכר חושים.

מתאים לכל חדר מיטות

לרוב, ויברטור לדגדגן הינו מוצר לאישה אשר מופעל באופן אישי ועצמי במטרה להגיע לאורגזמה רגעית בכל זמן שנחפוץ בו אך ניתן לומר כי הוא גם ויברטור זוגי אשר בהחלט ניתן לתת לו את הכבוד הראוי בזמן קיום יחסי מין במיוחד אצל זוגות אשר מגלים פתיחות מחשבתית ומינית ולא נותנים לאגו לשחק תפקיד. ישנם גברים אשר בשום פנים ואופן לא יסכימו לספק את האישה באמצעות אביזר מין שכן מדובר מבחינתם בפגיעה גדולה באגו אשר מראה כי הם אינם מצליחים לספק את האישה בעצמם. אותם גברים חייבים להבין כי לא מדובר בבושה או עלבון להכניס אביזרי מין למיטה אלא להיפך, מדובר בכנסת יצירתיות לחדר המיטות אשר תשפר את יחסי המין ותאפשר לאישה להגיע לאורגזמה ולהרגיש מאושרת בקיום יחסי המין וליהנות מהם גם במימוש עצמי ולא רק בסיפוק צרכי הגבר.
שתף את עגלת הקניות שלך