ויברטור לגבר

29%-
250
11%-
179
20%-
280
20%-
199
260

מידע נוסף על ויברטור לגבר

כאשר דנים בנושא של אביזרי מין, ובמיוחד כאשר מתייחסים לויברטורים, כמעט ולא לוקחים בחשבון שכיום קיים מגוון רחב מאוד של ויברטורים אשר תוכננו בקפידה על מנת לתת מענה לצרכי הגבר והם בעלי טכנולוגיה ייחודית אשר מתאימה לאיבר המין הגברי ותורמת בהשגת אורגזמה עוצמתית ביותר. גברים מאוד נרתעים מעצם המחשבה שהם ישתמשו בויברטור על מנת לענג את עצמם שכן ויברטור מתקשר יותר לנשים הרבה יותר מאשר גברים אך מדובר בחוסר ידע מקצועי שכן גם גברים משתמשים בויברטורים ויש לא מעט סוגים אשר מיועדים לגברים בלבד ומספקים את המענה הטוב ביותר על מנת לאפשר לגבר להגיע למקומות חדשים של ריגוש והנאה מהחוויה המינית. מדינת ישראל והעולם כולו נמצאים בתקופה המודרנית וכיאה לכך, דפוס החשיבה שלנו צריך להשתנות ולצאת מהאזורים החשוכים אשר מורידים מערכו של הגבר אם הוא ישתמש בויברטור על מנת לענג את עצמו באופן פרטני או תוך כדי קיום יחסי המין. גם הגבר הוא יצור אנושי, יש לו צרכים והוא רוצה לספק אותם בצורה הטובה ביותר ואין כמו לרכוש ויברטור לגבר או כל אביזר מין אחר המתאים לשימוש גברים, על מנת לספק את אותם צרכים בכל זמן שרק נחפוץ בו ובכל מקום שנהיה. ניתן לראות מגמה אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות שבה שימוש בויברטורים ואביזרי מין שונים, הפכה לנורמה חברתית ויצאה מגבולות הסטייה החברתית שם הם היו במשך שנים ארוכות. כיום, המודעות לשימוש באביזרי מין הולכת ועולה וניתן לראות זאת באמצעות עלייה בכמות בכמות הרכישות של ויברטור לגבר או כל אביזר מין אחר כך שניתן לומר שאחוז גדול מאזרחי ישראל והעולם כולו, הכניס לעולמו את אביזרי המין ובכל העשיר את החוויה המינית שלו והפך אותה לאולטימטיבית ומלאת תשוקה.

טכנולוגיה אשר מותאמת לאיבר המין הגברי

בשונה מויברטורים לנשים אשר דומים פחות או יותר בצורתם אחד לשני, ויברטור לגבר שונה מצורתו מויברטור של נשים. לרוב הוא יהיה בצורה של טבעת אשר מתלבשת על איבר המין ויוצרת עוצמות רטט שונות אשר מגבירות את הגירוי סביב הפין, דבר אשר מוביל באופן כמעט מיידי לחווית אורגזמה עשירה ועוצמתית הרבה יותר מאשר ללא שימוש בויברטור. לרוב יהיה זה ויברטור חשמלי אשר יכול להיטען או להיות מופעל באמצעות סוללות רגילות הניתנות להחלפה. ההפעלה שלו היא מאוד פשוטה ולא דורש כלל מאמץ מצד הגבר מלבד להלביש אותו על גבי הפין ולהתחיל להרגיש כיצד הגוף נכנס למצב של התכווצות של חושים סוערים אשר מגבירים את קצב זרימת הדם לאיבר המין ומובילים לפרץ של אורגזמה טהורה. ויברטור לגבר הוא בדיוק מה שכל גבר צריך בין אם הוא נמצא לבד או בתוך קשר זוגי. ניתן להשתמש בויברטור באופן עצמאי ופרטני ללא עזרה מגורם אחר, רק אתה והויברטור בתהליך מושלם אשר יוביל אותך לשיכרון חושים. בנוסף, ניתן להשתמש בויברטור לגבר גם במסגרת זוגית כחלק ממשחקי סקס, משחק מקדים ועוד אפשרויות זוגיות אשר מעצימות את התשוקה ומובילות לקיום יחסי מין סוערים אשר מחזקים את הזוגיות לעוד שנים אורוכת ומוציאית ממנה כל בנאליות ויחסי מין המבוססים על שגרה שוחקת שאינה מועילה כלל לזוגיות. ויברטור לגבר נבנה תוך התאמה מושלמת למבנה איבר המין של הגבר תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיה אשר תיצור תחושה של חיבור לאיבר מין נשי כך שאם תעצום עיניים, תוכל להרגיש שאתה מקיים בזה הרגע יחסי מין ואתה נמצא בתוך אקט מיני סוער אשר בסופו תגיע לאורגזמה טבעית שלא תרצה שתיפסק. 

מתאים גם לשימוש זוגי

ניתן לומר כי אביזר מין לגבר יכול מאוד להתאים גם לשימוש זוגי בעיקר בזמן קיום יחסי המין. למעשה הוא יכול להיות ויברטור זוגי לכל דבר ועניין ויסייע להכניס קצת פלפל ליחסים ולהפוך אותם לפיקנטיים ומגוונים ולא בנאליים ומשעממים וחסרי יצירתיות ומחשבה. בזמן קיום יחסי המין, בהחלט ניתן לשלב ויברטור לגבר כחלק אינטגרלי מהחוויה המינית כאשר ישנם אופציות רבות לשילובו בזמן האקט המיני. הוא יכול להיות מופעל באמצעות בת הזוג אשר תשמח לענג את הגבר באמצעות הויברטור תוך הלבשתו על איבר המין של הגבר והפעלתו בעוצמה הנכונה ותוך כדי ניתן לגרות אזורים נוספים בגוף הגבר ולהפוך את החוויה המינית למופע של גירויים אינסופיים אשר יחשמלו את עולמו המיני של הגבר ויציפו אותו בשלל אורגזמות טהורות ועמוקות.
שתף את עגלת הקניות שלך