ויברטור לאישה

13%-
520
22%-
280
23%-
850
150
מוצר חם
32%-
169
מוצר חם
29%-
250
28%-
180
349
11%-
179
36%-
290
20%-
280

ויברטור

האביר הרוטט

180
+
המלאי אזל
20%-
199
250
260
21%-
+
המלאי אזל
229
4%-
239
22%-

ויברטור

המסגרון

280
329
19%-

ויברטור

הרוקי שלי

139
16%-
380
13%-
349
26%-
+
המלאי אזל
480
16%-
250
17%-

ויברטור

המסג'ר הקטן

149
11%-
249

מידע נוסף על ויברטור לאישה

ישנם סוגים שונים ומגוונים של ויברטורים אשר מיועדים לכל אחד ואחת ומכוונים למלא אחר כל החלומות במטרה להגיע לאורגזמה מיוחלת תוך הנאה ממושכת שאינכם רוצים שתיגמר אלא שתמשך עוד ועוד. ישנו סוג מסוים ומרכזי ביותר מתוך כל סוגי הויברטורים השונים והוא כמובן ויברטור לאישה אשר מעוצב כאיבר מין זכרי ומטרתו להוביל לגירוי מקסימלי של כמה שיותר נקודות גירוי בגוף האישה על מנת להוביל אותה להשגת אורגזמה עוצמתית וחזקה בכל עת ובכל מקום והכל לפי רצונה. נשים רבות אינן חוות אורגזמה בזמן קיום יחסי מין שכן ברוב המקרים הגבר משיג את האורגזמה ראשון ופה נגמר הסיפור והאישה נשארת מאחור מבלי לממש את האורגזמה שלה וללא ספק מדובר בתסכול גדול שכן רצונה של האישה הוא לספק הנאה אך גם לחוות כזאת בעצמה ולכן ישנו הצורך לקחת ויברטור לאישה ולהשתמש בו בין אם תוך כדי קיום יחסי המין או לאחר מכן ולהשיג לעצמך את האורגזמה שמגיעה לך. ידוע כי אישה מתקשה יותר מגבר להגיע לאורגזמה שכן מנגנון הגירוי שלה עובד כך שנשים צריכות גירוי חיצוני של הדגדגן על מנת להגיע לאורגזמה ולא להתבסס רק על גירוי נרתיקי אשר ברוב המקרים מוביל לארוגזמה גברית ולא נשית. יש צורך להסתכל על הרצונות של כולם ולשאוף להגיע לאורגזמה משותפת תוך התחשבות ברצונות אחד של השניה ולפעול למענם ורק כך תוכלו ליהנות מיחסי המין באופן האולטימטיבי והמקסימלי ביותר. 

היצע רחב של ויברטורים לאישה

כאשר עוסקים בויברטורים בכלל ובויברטורים לאישה בפרט, חייבים להבין שויברטורים נועדו בראש ובראשונה לנשים ולא בכדי רוב הויברטורים הם בצורת איבר מין גברי. ישנם סוגים שונים של ויברטור לנשים וכולם פועלים למען מטרה אחת והיא לשרת את האישה, לגעת במקומות הנכונים שיובילו לעלייה ברמת הגירוי ולבסוף לחוות אורגזמה סוחפת שפשוט מגיעה וכובשת את כל הגוף. הסוג המומלץ על נשים הוא ויברטור חשמלי אשר מגיע בכמה רמות של עוצמה. מדובר בויברטור אשר עובד למענך, הוא מניע את עצמו בצורות ואופנים שונים, הוא יוצר ויברציות ורטט לאורך כל משך הפעולה איתו והוא מכוון ונוצר בהתאמה מושלמת לגוף האישה כך שיש צורך רק להחזיק אותו בתוך הנרתיק או מחוצה לו והוא כבר יעשה את כל העבודה. סוג נוסף של אביזר מין אשר מאוד אהוב בקרב הנשים, הוא ויברטור ארנב אשר כשמו כן הוא, ניחן במעין אוזני ארנב על גבי הויברטור ותפקידם לדאוג בזמן הגירוי הנרתיקי, גם לגירוי של הדגדגן ובכל להוביל לגירוי מושלם ואולטימטיבי של כל אזור איבר המין הנשי ומכאן הדרך קצרה לאורגזמה עוצמתית אשר יקח זמן רב לגוף להתאושש ממנה ולא בטוח שתרצו להתאושש ממנה וההנאה הצרופה שהיא מביאה איתה. כפי שניתן לראות ישנם סוגים שונים ומגוונים של אביזרי מין אשר מיועדים לנשים. מדובר בויברטורים אשר יוצרו תחת מחשבה רבה ופותחו עבורם טכנולוגיות רבות תחת מיטב המומחים והמוחות הגדולים בענף אביזרי המין במטרה לסייע לנשים לקבל את מה שמגיע להן וזאת אורגזמה. בנוסף לויברטורים החשמליים אשר נחשבים לנמכרים ביותר, ישנם ויברטורים ידניים אשר כל הפעולה מתבצעת באופן עצמאי ללא שום סיוע חשמלי מצד הויברטור. ישנם נשים אשר מעוניינות כי השליטה תישאר בידיים שלהן מתוך האמונה כי הן מכירות את גופן בצורה הטובה ביותר ויודעות כיצד להפיק את המירב מן הויברטור הידני ולא זקוקות לויברטור חשמלי שידריך אותן.

ויברטור לאישה אך גם לזוגות

רבים מכם חושבים כי ויברטור לאישה מיועד לשימוש של נשים בלבד אך המחשבה הזאת אינה נכונה שכן כל ויברטור לאישה יכול להיות בשימוש זוגי ולהעצים את יחסי המין ולהפוך אותם לסוערים ויצירתיים הרבה יותר ממה שהם עכשיו. ישנם זוגות אשר במשך שנים מקיימים יחסי מין באותה תנוחה שגרתית, ללא גיוון ולמעשה מביאים באמצעות כך לירידה בחשק המיני הזוגי ולמעין סוג של שעמום ביחסי המין. ניתן להפוך כל אביזר מין של אישה לסוג של ויברטור זוגי אם רק נרצה בכך. ניתן באופן פשוט מאוד להשתמש בויברטור לאישה בזמן קיום יחסי המין אפילו בזמן החדירה של הגבר לנרתיק האישה וזאת באמצעות גירוי הדגדגן באופן חיצוני באמצעות הויברטור ובכך להוביל את האישה לאורגזמה עוצמתית ביחד עם האורגזמה שהגבר יחווה ולמעשה מדובר באורגזמה משולבת של הגבר והאישה ואין חוויה עוצמתית ומאחדת מהחוויה הזו.
שתף את עגלת הקניות שלך