ויברטור כפול

16%-
380
+
המלאי אזל

ויברטור כפול

פלאג כפול

240

מידע נוסף על ויברטור כפול

נשים רבות מעוניינות לחוות הנאה מקסימלית בזמן קיום יחסי המין ומחפשות את הויברטור אשר יספק את כל הצרכים שלהם בעת ובעונה אחת והפתרון המושלם הוא ויברטור כפול אשר מאפשר גירוי כפול בו זמנית לחדירה נרתיקית ואנאלית או לחדירה נרתיקית וגירוי לדגדגן והכל במוצר אחד ומדהים. ויברטור כפול מאפשר לכם ליהנות גם מחדירה אנאלית וגם מחדירה נרתיקית ולמעשה מדובר בחדירה כפולה אשר מגבירה את עוצמת הגירוי והופכת את השימוש בויברטור לחוויה שכולה גירויים ותשוקה אינסופית אשר אינה נגמרת ותוביל לכך שלא תרצו שהיא תיגמר אף פעם. ויברטור כפול הוא למעשה סוג של ויברטור חלומות אשר מעניק את האפשרות ליהנות מכל חוויות הסקס האפשריות והכל במכשיר אחד. תחשבו על זה שבאמצעות מכשיר אחד בודד, ניתן לחוות גם חדירה אנאלית וגם חדירה נרתיקית והכל בו זמנית, מדובר בעוצמה של גירויים חזקים ובלתי ניתנים לשליטה אשר יכולים להיות מבוצעים על ידי האישה לבדה או במסגרת זוגית ובהחלט מדובר בחוויה זוגית מדהימה אשר קשה מאוד לחוות אותה במסגרות אחרות.אביזר מין הוא ללא ספק המרענן הרשמי של כל זוגיות אשר עם השנים נותנת לשגרה לתפוס מקום של כבוד ומובילה לסוג של שעמום ביחסים וכאשר מצב זה מתרחש, הזוגיות לא נמצאת במסלול הנכון ויש לזה השפעה מאוד גדולה על איכות הסקס שכן כאשר הזוגיות מדשדשת כך גם יחסי המין יהיו אפורים ונטולי כל הנאה ויתבססו על הפן הטכני בלבד ואין זהו מצב רצוי. כאשר זוגות משלבים ויברטורים ביחסי המין ניתן בהחלט לפתוח עולם שלם של חוויות עמוקות ומהנות של יכלו לחוות קודם לכן. ישנם מגוון רחב מאוד של אפשרויות ופעולות אשר ניתן לבצע באמצעות ויברטור כפול ואין גבול לדמיון וליצירתיות אשר ניתן להפיק באמצעות השימוש בויברטור ומבחינתכם, השמיים הם הגבול. הדבר הכי חשוב, הוא השיתוף כלומר, שתפו את בן הזוג שלכם בתהליך, תנו לו הרגשה שהוא שותף פעיל בכל תהליך קיום יחסי המין ואף תנו לו לספק אתכם באמצעות הויברטור כאשר יש לו שליטה מלאה בשימוש בויברטור וכך הוא ירגיש שאף אחד לא תפס את מקומו בחדר המיטות והוא עדיין מספק אתכן והוא זה שיוביל אתכן לאורגזמה עוצמתית. הדבר החשוב ביותר הוא להראות שהויברטור לא בא כדי לשמש תחליף או חיזוק לחולשות של אחד מבני הזוג, אלא באמצעות שימוש בויברטור, אתם מתבלים את יחסי המין שלכם, מוסיפים נדבך חדש של הנאה ותנוחות חדשות ומעניינות אשר היה קשה לבצע ללא השימוש בויברטור. 

פופולארי בקרב כל הקהלים

אחד התכונות היותר גדולות של ויברטור כפול הוא בכך שהוא מאוד פונקציונאלי ומתאים לכולם ללא קשר לזהות המינית. האופציות המיניות שהויברטור מעניק, מאפשרים לכל אחד ואחת להשתמש בו וליהנות מהאפשרויות היצירתיות שהוא מעניק. ויברטור כפול מאפשר להגשים חלומות ופנטזיות ולהעשיר ולתבל את מערכת היחסים ואף להעצים אותם ולהגיע למחוזות חדשים של מיניות. ויברטור כפול מעניק את האפשרות המדהימה של לחוות גירוי כפול גם מחדירה אנאלית וגם מחדירה נרתיקית ובכך להעשיר את יחסי המין ואת התשוקה הנובעת מהם. ויברטור כפול מאפשר באופן עצמאי ואישי ליהנות מחדירה כפולה והכל בהישג יד ובשליטה ובקצב שלכם וזאת מבלי להיות תלויים באף אחד אחר. ישנם נשים אשר מעוניינות לשמור על פרטיות בכל הנוגע להנאות המיניות ואף שהן נמצאות בזוגיות, הן משתמשות באופן חשאי ופרטי בויברטור כפול על מנת מצד אחד לחוות גירוי כפול שהן אינן מעוניינות לחוות במסגרת הזוגית ומצד שני עדיין לשמור את פרטיות מבלי שבן הזוג ידע על כך.

מגוון דגמים ועיצובים מהפנטים

ויברטור כפול מגיע במגוון רחב של עיצובים הכוללים גדלים שונים, צבעים וחומרים שונים. לרוב הוא יהיה ויברטור חשמלי או כזה המופעל באמצעות בטריות ובכך יאפשר ניוד ממקום למקום מבלי לחשוש שהוא יחדל מלעבוד באמצע הפעולה. כאשר נבחר בויברטור החשמלי על פני הויברטור הרגיל, נוכל ליהנות מעוצמות רטט שונות ועוצמתיות אשר יעלו את סף הגירוי והריגוש ויספקו עבורנו אורגזמה מחשמלת ועוצמתית. בכל הנוגע לחומר ממנו הויברטור עשוי, העדיפות היא לרכוש את הויברטור מסיליקון אשר מעניק מגע מלטף ונעים ואינו גורם לחיכוכים וחבלות באיבר המין. בנוסף, אם בחרנו ויברטור ענק, עדיף לרכוש ביחד איתו חומר סיכה ולמרוח משני צידי הויברטור, דבר אשר יאפשר חדירה קלה ונעימה ומלאת גירוי והנאה.
שתף את עגלת הקניות שלך