ויברטור למיניות מתפרצת

בעשור האחרון ניתן לראות עלייה ברכישות אביזרי מין כתוצאה מכך שישנה מודעות אשר הולכת וגוברת בכל הקשור לנושא של שימוש באביזרי מין כחלק בלתי נפרד מחיי המין שלנו. ויברטור הפך למוצר נורמטיבי ולא לסוג של סטייה כפי שהיה נחשב בעבר בתחילת דרכו ושיווקו בארץ. כיום השימוש בויברטור הוא חלק אינטגרלי ביחסי מין בין אם לשימוש עצמי ובין אם כחלק מיחסי מין בין זוגות. האמונה הרווחת היא שאנשים מעוניינים לחוות גירויים חדשים, להיפתח לעולמות אחרים במטרה להגביר את התשוקה במיטה ולהתחיל להזיז את גלגלי המיניות אשר התחילו לחרוק וחייבים שימון ואין כמו ויברטור שובב אשר יניע את גלגלי האהבה והמיניות ויחזיר אתכם למסלול של תשוקה, אהבה וסקס חסר מעצורים.

אורגזמה מוחלטת ללא פשרות

כאשר זוגות מקיימים יחסי מין, ברוב המקרים נוצר מצב בו הגבר מגיע לאורגזמה תוך פרק זמן קצר ואילו האישה נשארת מאחור מבחינת הסיפוק האישי שלה ולא חווה את האורגזמה שהיא חושקת בה אך לא מצליחה להגשים אותה. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה אך גם מאוד מתסכלת והיא שהגבר לא צריך גירוי מיוחד ולרוב בזמן החדירה הוא יגיע לאורגזמה תוך כמה דקות אך אצל האישה המסלול לאורגזמה הוא שונה ודורש התייחסות מיוחדת שכן לרוב, אישה אינה תגיע לאורגזמה כתוצאה מחדירה אלא כתוצאה מגירוי חיצוני של הדגדגן וכאן דרושה תשומת לב של הגבר לרצונות של האישה אשר לא תמיד היא מושגת אלא מתפספסת אי שם באורגזמה של הגבר. ויברטור יוביל לכך שהאישה תקבל את הגירוי שהיא זקוקה לו על מנת להגיע לאורגזמה עוצמתית וחזקה שהוא חלומה הרטוב. ניתן להשתמש בויברטור באופן עצמאי ללא תלות בגורם שלישי וניתן גם להשתמש בו כחלק מקיום יחסי מין ואף בזמן החדירה ובעצם האישה תקבל גירוי משולב גם נרתיקי וגם לדגדגן ומדובר בפרץ של אורגזמה שהיא לא חוותה מעולם.

משנה סדרי עולם

ויברטור מגיע בשביל לשנות מצב מסוים ולהפוך אותו להרבה יותר טוב. גם כאשר יחסי המין שלכם מעולים, תמיד חשוב לשנות ולגוון על מנת לצאת מהשגרה אשר תוביל מהר מאוד לשעמום ואם ישעמם לכם במיטה אז מהר מאוד ישעמם לכם מחוץ למיטה והיחסים יהיו בירידה ויהיה קשה מאוד להחזירם למסלול. ישנו קשר ישיר בין איכות יחסי המין לבין זוגיות ואם נשקיע במיטה כך גם הזוגיות תהיה איכותית ונעימה. גברים רבים נרתעים מהכנסת ויברטור ליחסי מין שלהם וזאת ממקום של אגו שהם אינם רוצים שאביזר קטן יקח את מקומם בסיפוק האישה אך ההיפך הוא הנכון והגבר חייב שינוי תפיסתי ולהכיר בכך שהויברטור כאן בשביל האישה, בשביל הגבר ובשביל הזוגיות שלהם והוא לא בא לתפוס מקום של אחד מהם.

שתף את עגלת הקניות שלך